Govorilne ure:
Spoštovani starši, prosimo vas, da redno obiskujete govorilne ure in roditeljske sestanke, saj boste tako sproti spremljali otrokov napredek v šoli.
Skupne govorilne ure, ko so vam na voljo vsi učitelji, so enkrat mesečno. Na pogovor s posameznim učiteljem lahko pridete tudi v času dopoldanskih govorilnih ur.
Ob koncu posameznih ocenjevalnih obdobij vas bodo razredniki v pisni obliki obveščali o ocenah vaših otrok.
Vse morebitne probleme želimo reševati sproti in pravočasno. Pokličete nas lahko na objavljene telefonske številke.
govorilna ura | |
Babič Sara | torek, 8.00 – 8.45 |
Baumhakl Tina | sreda, 9.40 – 10.25 |
Božič Kac Eva | ponedeljek, 10.30 – 11.15 |
Bračko Špela | petek, 8.50 – 9.35 |
Brumec Alenka | torek, 10.30 – 11.15 |
Brumen Damjan | sreda, 10.30 – 11.15 |
Bućan Uroš | ponedeljek, 8.50 – 9.35 |
Čorbadžić Sobotkiewicz Nerina | ponedeljek 13:25-14:10 in sreda 14:30-15:15 |
Dukarić Tomo | sreda 12:35 – 13:20 |
Golobb Strmšek Suzana | v času uradnih ur |
Hojak Nina | v času uradnih ur |
Jesenko Dušan | četrtek, 10.30 – 11.15 |
Katavić Goran | sreda 8.50 – 9.35 |
Kavčič Sabina | sreda, 9.40 – 10.25 |
Kolman Polanec Alenka | torek 10.00 – 11. 45 |
Kos Tilen | ponedeljek, 9.40 – 10.25 |
Kozelj Vasja | sreda, 10. 55 – 11.40 |
Kranjc Nataša | ponedeljek 8.00 – 8.45 |
Kremser Brigita | sreda, 9.40 – 10.25 |
Lakoše Taja | ponedeljek, 11.45 – 12.30 |
Lepej Barbara | četrtek, 11.15 – 12.00 |
Lesjak Darja | ponedeljek 11.45 – 12.30 |
Ljubec Vlasta | ponedeljek 11.45 – 12.30 |
Lorber Podbrežnik Lea | petek, 9.40 – 10.25 |
Mešić Veronika | četrtek, 8.00-8.45 |
Mohorčič Mark | Četrtek, 8.50 – 9.35 |
Miličić Tanja | petek, 10.55 do 11.40 |
Pleteršek Staklenac Petra | petek, 10.30 – 11.15 |
Poboljšaj Monika | torek, 9:40 – 10:25 |
Premzl Aleš | torek, 11.15 – 12.00 |
Primorac Mojca | četrtek, 10. 30 |
Rodošek Liljana | sreda, 9.40 – 10.25 |
Rojs Vlasta | petek, 9.40-10.25 |
Slana Renata | četrtek, 10.55 – 11.40 |
Šehović Zlatko | v času uradnih ur |
Špendal Marjana | sreda, 9:30-10:25 |
Thaler Suzana | četrtek 11.45 – 12.30 |
Verlak David | četrtek, 9.40 – 10.25 |
Žitnik Lucia | ponedeljek, 10.55 – 11.40 |
Žižek Škaper Dina | četrtek, 10:30 – 11:15 |
Žvižaj Tanja | torek, 10.55 – 11.40 |
Mohorčič Mark | Četrtek, 8.50 – 9.35 |